main/main.tpl
Веб-студія Удача Ай-Ті :: Створення сайту

Що нового?


16.07.2011

Лучшие детские площадки от DOLPHIN
Ваши детские площадки станут лучше с песочницами, горками и игровыми комплексами DOLPHIN.

16.05.2011

Розроблено сайт танцювального ансамблю "Перлина"
Розпочав свою роботу сайт танцювального ансамблю "Перлина"

всі новини

Наші телефони


044 221-76-61
050 596-42-33
050 444-96-28

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ
САЙТУ


10 причин створення сайту - навіщо це потрібно?

Все більше і більше користувачів Інтернет розглядає створення свого сайту, як основу ведення бізнесу. У наш час веб-сайти стають одним з основних видів комунікацій у сфері бізнесу і торгівлі і засобів передачі інформації. Можна виділити кілька основних цілей створення сайту. Найчастіше в-перше це формування іміджу компанії. Друге створення сайту - це сама доступна реклама товару чи послуги. У підсумку створений сайт повинен вийти сучасним і стильним. >>>>

Документы, потрібні для розробки сайту

Бріф на створення сайту. заповнити
Анкета з дизайну зкачати
Типовий договір зкачати
Приклад ТЗ створення сайтускачать
Інструкція з системи управління
сайтом
скачать
Бріф для заповнення замовником зкачати

Створення сайтуСтворення сайту - навіщо це потрібно?


Все більше і більше користувачів Інтернет розглядає створення свого сайту, як основу ведення бізнесу. У наш час веб-сайти стають одним з основних видів комунікацій у сфері бізнесу і торгівлі і засобів передачі інформації. Можна виділити кілька основних цілей створення сайту. Найчастіше в-перше це формування іміджу компанії. Друге створення сайту - це реклами товару або послуги. У результаті сайт повинен бути створений найбільш ефективним і максимально стильним і це основне завдання не тільки для студії web дизайну "Удача Ай-Ті", але і для будь-якого створює сайт. Можна також відзначити, що створення сайтів для творчих проектів, на наш погляд, передбачає застосування флеш технологій і створення сайтів з витонченим і не навязчевим зовнішнім виглядом. А наприклад для компаній, що надають послуги з мобільного телефону оптимальним є створення Wap сайтів.

У сучасному світі створення сайтів, перш за все, розглядається як інструмент бізнесу і переслідує такі цілі:

1. Створення сайтів для формування іміджу компанії та представницьких функцій. У сучасному світі бізнесу вже дано наявність власного сайту, компанії розглядається як показник її відкритості і стабільної роботи. Крім того, опис на сайті продукції та послуг компанії економить час і фінанси на доставку партнерам і покупцям необхідної інформації.


2. Створення сайтів може служити меті вербування кадрів для компанії. Сайт це зручний і функціональний помічник менеджерів з персоналу, з його допомогою можна розміщувати інформацію про вакансії підприємства і отримувати резюме претендентів на відкриті вакансії.

3. Створення сайтів для виконання рекламних функцій і збільшення продажів. Професійне створення сайтів допомагає формуванню бренду та проведення PR-акцій компанії. Вирішується також завдання формування лояльної споживчої аудиторії. Крім того, створення сайтів передбачає і організацію ефективні продажів через інтернет, що дозволяють надавати товари в режимі on-line, вибирати зручну для покупця форму оплати і формування замовлення.


4. Створення сайтів з метою скорочення традиційних витрат. Наявність сайту у компанії дозволяє зменшувати використання інших засобів зв'язку і уникати витрат з їх забезпечення. Крім того створення сайтів та подальше їх просування є непоганим інструментом public relations, що не вимагає додаткових фінансових вкладень.

5. Однією з цілей, для якої служить створення сайтів, є оптимізація сервісного обслуговування споживачів. Сайти в діяльності компаній використовуються для підтримки двостороннього зв'язку з клієнтами і партнерами, поліпшення документообігу компанії. Цьому сприяє створення сайтів з розділами Frequently Asked Questions (FAQ)


6. Створення сайтів сприяє підвищенню конкурентоспроможності компанії, так як інтернет стирає просторові і тимчасові межі ведення бізнесу. Інструменти інтернету використовуються в кризових ситуаціях, коли є необхідність термінової реакції на зміну ринкової ситуації.

7. Створення сайтів для збору маркетингової інформації та моніторингу ринку шляхом проведення опитувань і анкетування важливий елемент ведення бізнесу


8. Створення сайтів дає перевагу перед іншими засобами public relations, дозволяючи оновлювати інформацію в реальному ч
асі. Публікація на сайтах прес-релізів та надання поточної інформації для покупців своєї продукції значно здешевлює цей процес.

 

Вартість створення сайту:

Що б там не говорили, а ціна є показником, на який орієнтуються при замовленні на розробку сайтів. Щоб Вам було простіше при плануванні бюджету на створення сайту, ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашими цінами.

Вартість розробки сайту:

 • створення сайтів-візиток (від)
 500 $
 • створення інформаційних сайтів (від)
800 $
 • створення сайтів-каталогів (від)
1000 $
 • створення корпоративних сайтів (від)
1200 $
 • створення інтернет-магазинів (від)
1500 $
 • створення інтернет-порталів (від)
2500 $
 • створення флеш-сайтів (від)
2500 $
 • створення промо-сайтів (від)
1500 $

Що входить до вартості сайту:

 • індивідуальний дизайн сайту;
 • верстка та програмуванння;
 • система керування наповненням сайту (CMS);
 • ознайомлення та навчання роботі з CMS;
 • тестове наповнення розділів сайту;
 • настроювання сайту згідно побажань клієнта;
 • реєстрація сайту у основних пошукових системах;
 • реєстрація у сервісі сбору статистики відвідувань та встановлення коду лічильника статистики;
 • перенесення сайту на постійний хостинг.


Ми допоможемо Вам визначитися - який сайт потрібен

Ви - професіонал у своїй сфері, а ми у своїй. Впевнені, що ви багато чого можете розповісти про свій бізнес, і ми раді будемо все це дізнатися в процесі створення сайту для вас. Щоб ви могли замовити той сайт, який дійсно відповідає потребам, тобто оптимізувати свій бюджет, ми підібрали для вас точну інформацію. Це допоможе Вам при замовленні на виготовлення сайту в нашій компанії.

Зверніть увагу: ця інформація надана для ознайомлення - Вам буде простіше прийняти рішення. Якщо у Вас немає часу або бажання детально вивчати її - ми з задоволенням визначимо вигляд сайту, який Вам необхідний, і після узгодження з вами і займемося його створенням.

Сайт-візитка

Сайт візитка - це, невелике інформаційний веб-сайт, що включає від 5 до 10 сторінок, які і є зазвичай основними розділами сайту компанії. Включає в себе інформацію про компанію, товари та послуги, партнерів і клієнтів, а також контактні дані та прайс-листи. Сучасні сайти-візитки мають системи управління контентом, що дозволяє легко і просто управляти будь-якою інформацією на сайті. В основному інформаційні сторінки.

Сайт-каталог

Сайт-каталог - включає в себе необмежену кількість розділів і підрозділів, кожен з яких може містити продукцію з фіксованим набором базових характеристик (назва, опис, ціна, набір зображень, тощо) і являє інфо про товар і послуги в зручному і структурованому вигляді на сайті, а можливість легкого управління даними контентом на сайті.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - це один з найбільш поширених типів сайтів створюється для компаній, які планують зробити сайт своїм бізнес-інструментом такий сайт складається з десятків або сотень сторінок з необмеженою багаторівневою структурою. Сайт передбачає взаємодію з різними групами цільової аудиторії, можливість он-лайн роботи з клієнтами і партнерами, проведення маркетингових досліджень, рекламних кампаній, опитувань, голосувань і т.п

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин(E-shop) – це сайт, орієнтований на продаж товарів або послуг через Інтернет. Дозволяє з мінімумом персоналу та інвестицій, без складів і роздрібних магазинів реалізовувати великі обсяги товарів і послуг. Власник інтернет-магазину при цьому отримує значну економію при однаковому товарообігу з класичною роздробом. Дуже зручний для клієнтів швидким і зручним пошуком товарів і оперативною доставкою на місце з необхідною формою оплати.

Інфо-сайт

Інфо сайт - це іміджевий інформаційний ресурс, призначений для швидкого і якісного інформування споживачів. Або засіб масової інформації такі як сайти електронних газет або інтернет-видавництв. Основний наголос у розробці інформаційного сайту робиться на зручність отримання та архівації інформації, зручності навігації по сайту та обсягів інформації

Портал

Портал - це багатофункціональна багатоцільова інтернет майданчик, сайт, з величезною кількістю функцій, модулів і послуг, основною особливістю порталів є те, що вони охоплюють всю аудиторію користувачів мережі, або конкретне окремий напрямок. Інтернет-портал передбачає серйозне програмне забезпечення, високий ступінь автоматизації, високу продуктивність і надійність.

Флеш-сайт

Флеш сайт - Презентаційний сайт, виконані на основі flash технологіїю Йе сайт з анімаційними, відео та звуковими ефектами. Під флеш сайтом мається на увазі ефектний дизайн, який вражає своєю динамікою та красою. Розpобкa flash-caйтoв підвищує привабливість сайту.

Промо-сайт

Промо сайт - це Ваш інструмент реклами в мережі, веб-сайт, призначений на просування товару, послуги, бренду чи промо-акції, на відміну від перерахованих, зазвичай є додатковим сайтом, а не основним. Він впливає на цільову аудиторію, спонукаючи до здійснення покупки і є онлайн підтримкою рекламних акцій. Незамінний Інтернет-маркетинговий інструмент для потужних дистрибутивних мереж.

 
калькулятор сайту
на головну