main/main.tpl
Веб-студія Удача Ай-Ті :: Оптимізація сайту для пошукових систем

Що нового?


16.07.2011

Лучшие детские площадки от DOLPHIN
Ваши детские площадки станут лучше с песочницами, горками и игровыми комплексами DOLPHIN.

16.05.2011

Розроблено сайт танцювального ансамблю "Перлина"
Розпочав свою роботу сайт танцювального ансамблю "Перлина"

всі новини

Наші телефони


044 221-76-61
050 596-42-33
050 444-96-28

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ
САЙТУ


10 причин створення сайту - навіщо це потрібно?

Все більше і більше користувачів Інтернет розглядає створення свого сайту, як основу ведення бізнесу. У наш час веб-сайти стають одним з основних видів комунікацій у сфері бізнесу і торгівлі і засобів передачі інформації. Можна виділити кілька основних цілей створення сайту. Найчастіше в-перше це формування іміджу компанії. Друге створення сайту - це сама доступна реклама товару чи послуги. У підсумку створений сайт повинен вийти сучасним і стильним. >>>>

Документы, потрібні для розробки сайту

Бріф на створення сайту. заповнити
Анкета з дизайну зкачати
Типовий договір зкачати
Приклад ТЗ створення сайтускачать
Інструкція з системи управління
сайтом
скачать
Бріф для заповнення замовником зкачати

Оптимізація сайту для пошукових систем

На даний час, коли пошукові машини набирають все більше і більше рівень «інтелекту», одним із способів реклами який себе зживає це розкрутка сайту. І що ж робити тому хто хоче продавати ефективно свої товари до мережі інтернет.

Єдиним білим способом залишається оптимізація сторінок сайту (SEO Search Engine Optimization), яка створює сприятливі умови для знаходження Вашої сторінки пошуковими системами, а грамотний SEO-копірайтинг "повідомить" пошуковим системам про те, що Ваша сторінка найбільше відповідає (релевантна) запитом потенційного споживача товарів / послуг пропонованих Вами на ринку. Що, у свою чергу, збільшує відвідуваність саме Вашого сайту і, як наслідок, збільшить прибутки компанії.
На початковому етапі вам необхідно провести аудит сайту і побудувати семантичне ядро. Для цієї роботи використовується спеціальне програмне забезпечення і вам надається повна документація про те, як оптимізований сайт під ваш список ключових слів.

SEO-копірайтинг - написання текстів спеціально для сайту, більшість сторінок сайту вибудовуються і організуються таким чином, щоб ключові слова і фрази знаходилися в місцях найбільш сприятливих, з точки зору пошукових систем, і були б грамотно вбудовані в представлену на сайті інформацію.

Грамотна ієрархія розділів сайту (usability), інформації на самих сторінках і правильно вироблена оптимізація виведе Ваш сайт на лідируючі позиції в результатах пошуку призведе велику кількість клієнтів на Ваш сайт і дозволить створити основу для постійної аудиторії. Крім того, це дозволить заощаджувати на інших видах реклами в Інтернеті, про які я писав вище, які чимало коштують, але, що гірше за все, не виправдовують витрат.« назад на Розкрутка та просування
 
калькулятор сайту
на головну