main/main.tpl
Веб-студія Удача Ай-Ті :: Коротко про нас

Що нового?


16.07.2011

Лучшие детские площадки от DOLPHIN
Ваши детские площадки станут лучше с песочницами, горками и игровыми комплексами DOLPHIN.

16.05.2011

Розроблено сайт танцювального ансамблю "Перлина"
Розпочав свою роботу сайт танцювального ансамблю "Перлина"

всі новини

Наші телефони


044 221-76-61
050 596-42-33
050 444-96-28

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ
САЙТУ


10 причин створення сайту - навіщо це потрібно?

Все більше і більше користувачів Інтернет розглядає створення свого сайту, як основу ведення бізнесу. У наш час веб-сайти стають одним з основних видів комунікацій у сфері бізнесу і торгівлі і засобів передачі інформації. Можна виділити кілька основних цілей створення сайту. Найчастіше в-перше це формування іміджу компанії. Друге створення сайту - це сама доступна реклама товару чи послуги. У підсумку створений сайт повинен вийти сучасним і стильним. >>>>

Документы, потрібні для розробки сайту

Бріф на створення сайту. заповнити
Анкета з дизайну зкачати
Типовий договір зкачати
Приклад ТЗ створення сайтускачать
Інструкція з системи управління
сайтом
скачать
Бріф для заповнення замовником зкачати

Коротко про нас

Створення сайтів - не примха. Пройшли часи, коли прагнення створити сайт було просто даниною моді чи дорогою іграшкою. У наш час сучасний сайт стає обличчям фірми її візитною карткою, а в більшості випадків-основним інструментом для ведення бізнесу

Скажемо більше - існує аксіома в бізнесі перше враження не змінюється так от якщо сайт не справив таке враження своїм дизайном своєю зручністю в користуванні та наданні інформації про Вашу фірму клієнт вибере конкурента у нього завжди є ВИБІР і Ви про це повинні знати при виборі фірми для створення Вашого майбутнього сайту.

Це наріжний камінь все інше крутиться навколо цього звичайно потім виникають питання а чи зручна адмінка (система управління сайтом) для Вас не будете ви потім мучиться з наповненням і супроводом Вашого сайту всі ці питання ми висвітлюємо в розділіЧому ми?


МИ (Веб-студія "Удача Ай-Ті") створюємо сайти, що приносять гроші нашим клієнтам!

 • Мы знаємо, який потрібно намалювати дизайн.
 • Мы знаємо, як зробити сайт та підключити зручну систему керування.
 • І ми знаємо, як вивести сайт на першу сторінку пошукових систем по ключових запитах.
Ми не просто "створюємо Вам сайт".
Ми надаємо Вам сучасний маркетинговий інструмент, розроблений на основі передових інформаційних технологій з урахуванням багаторічного досвіду роботи.

Життя сайту не обмежується періодом створення. За створенням слідують підтримка і просування сайту. Дизайн-студія ЛюксСайт здійснює створення, технічне обслуговування, оптимізацію і просування сайтів, грунтуючись на принципі комплексності та взаємозв'язку всіх етапів створення сайтів:

 • розробка веб-дизайна сайту;
 • верстка дизайн-макетів сторінок сайту;
 • оптимизація сайту у відповідності до вимог пошукових систем;
 • програмування бізнес-логіки;
 • інформаційне наповнення сайту;
 • інтеграція з системою керування сайтом (CMS);
 • технічна підтримка сайту.


Після 6 років роботи і розробки свєї власної системи управління web-сайтом (CMS, Content Management System), на якій успішно і швидко будуємо функціональні, мультимовні та зручні рішення для мережі Інтернет і локального, корпоративного використання. Це всі сайти самого високого рівня складності

Ми впевнені у своїй роботі по створенню сайтів і тому представляємо довічну гарантію на створені нами сайти.

Вибрати відповідь на Ваш основне питання - "Кому доручити зробити сайт? Який повинен бути сайт?" - Ви повинні вибрати самі. А щоб зробити правильний вибір і відповісти Вам на питання "Чому ми"?, Ми рекомендуємо прочитати матеріал "Вибір дизайн-студії" або "Чому ми?".

Вибирайте нас і Ви не пошкодуєте про свій вибір в якості партнера для створення бізнес-сайту, виготовлення флеш сайту чи розробці корпоративного порталу, Інетернет магазину, тощо...

 

Ціна сайту, вартість робіт по створенню сайтів в Удача Ай-Ті

Що б там не говорили, а ціна є показником, на який орієнтуються при замовленні на розробку сайтів. Щоб Вам було простіше при плануванні бюджету на створення сайту, ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашими цінами.

 • Вартість сайту можна порахувати у калькуляторе сайтов:
  Орієнтовна вартість сайту в «УДАЧА Aй-Ті»:
  • створення сайтів візиток: від 250 $;
  • створення сайтів-каталогів: від 500 $;
  • створення корпоративних сайтів: від 800 $;
  • створення Інтернет магазинів: від 500 $;
  • створення інформаційних сайтів: від 500 $;
  • створення Інтернет порталів: від 1500 $;
  • створення флеш-сайтів: від 1500 $.
 • Що включено у вартість сайту:
  • індивідуальний дизайн сайту;
  • верстка та програмування;
  • система управління змістом сайту;
  • навчання та ознайомлення з системою управління сайтом;
  • редагування та обробка текстів і фотографій;
  • реєстрація сайту в пошукових системах;
  • підключення статистики відвідуваності сайту;
  • доменна пошта.

  Зверніть увагу: ми пропонуємо чесну ціну за професійну роботу. Ми цінуємо час і гроші своїх клієнтів, тому ми пропонуємо конкретну ціну за гарантований успішний результат. Ціна - це не просто певна сума грошей, а вартість послуг професійно підготовлених спеціалістів з успішним досвідом розробки та виготовлення сайтів. Наша ціна відображає реальну вартість професійної роботи по створенню сайтів.

Мі Допоможемо Визначити, Який сортаменту Вам потрібен сайт

Ві - професіонал у своїй сфері, а ми у своїй. Впевнені, Що ви багато чого можете розповісті про Свій бізнес, І ми раді будемо все Це дізнатіся в процесі Створення сайту для вас. Щоб ви могли Замовити тієї сайт, Який дійсно відповідає потреба, тоб оптімізуваті Свій бюджет, ми підібралі для вас точно інформацію. Це Допоможи Вам при замовленні на виготовлення сайту в Нашій компанії.

Зверніть уваг: Ця інформація надано для ознайомлення - Вам буде простіше прийнято Рішення. ЯКЩО у Вас Немає годині або Бажання детально вивчати її - ми з задоволеням візначімо Вигляд сайту, Який Вам необхідній, І після узгодження з вами І займемося Його створенням.

Сайт-візитка

Сайт візитка - це, невелике інформаційний веб-сайт, що включає від 5 до 10 сторінок, які і є зазвичай основними розділами сайту компанії. Включає в себе інформацію про компанію, товари та послуги, партнерів і клієнтів, а також контактні дані та прайс-листи. Сучасні сайти-візитки мають системи управління контентом, що дозволяє легко і просто управляти будь-якою інформацією на сайті. В основному інформаційні сторінки.

Сайт каталог

Сайт-каталог - включає в себе необмежену кількість розділів і підрозділів, кожен з яких може містити продукцію з фіксованим набором базових характеристик (назва, опис, ціна, набір зображень, тощо) і являє інфо про товар і послуги в зручному і структурованому вигляді на сайті, а можливість легкого управління даними контентом на сайті.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - це один з найбільш поширених типів сайтів створюється для компаній, які планують зробити сайт своїм бізнес-інструментом такий сайт складається з десятків або сотень сторінок з необмеженою багаторівневою структурою. Сайт передбачає взаємодію з різними групами цільової аудиторії, можливість он-лайн роботи з клієнтами і партнерами, проведення маркетингових досліджень, рекламних кампаній, опитувань, голосувань і т.п.

Інтернет магазин

Е-shop (інтернет-магазин) - це сайт, орієнтований на продаж товарів або послуг через Інтернет. Дозволяє з мінімумом персоналу та інвестицій, без складів і роздрібних магазинів реалізовувати великі обсяги товарів і послуг. Власник інтернет-магазину при цьому отримує значну економію при однаковому товарообігу з класичною роздробом. Дуже зручний для клієнтів швидким і зручним пошуком товарів і оперативною доставкою на місце з необхідною формою оплати.

Медіа-сайт

Медіа сайт - це іміджевий інформаційний ресурс, призначений для швидкого і якісного інформування споживачів. Або засіб масової інформації такі як сайти електронних газет або інтернет-видавництв. Основний наголос у розробці інформаційного сайту робиться на зручність отримання та архівації інформації, зручності навігації по сайту та обсягів інформації

Портал

Портал - це багатофункціональна багатоцільова інтернет майданчик, сайт, з величезною кількістю функцій, модулів і послуг, основною особливістю порталів є те, що вони охоплюють всю аудиторію користувачів мережі, або конкретне окремий напрямок. Інтернет-портал передбачає серйозне програмне забезпечення, високий ступінь автоматизації, високу продуктивність і надійність.

Флеш сайт

Флеш сайт - Презентаційний сайт, виконані на основі flash технологій і називають Flash-сайт, це сайт з анімаційними, відео та звуковими ефектами. Під флеш сайтом мається на увазі ефектний дизайн, який вражає своєю динамікою та красою. Рaзpaбoткa flash-caйтoв пoвишaeт пpівлeкaтeльнocть і зaпoмінaeмocть сайту. Мінус високоі стартова стoімocть створення flash-caйтoв зaвіcіт oт уpoвня cлoжнocті, якості та пpoдoлжітeльнocті flash-poлікoв

Промо сайт

Промо сайт - це Ваш інструмент реклами в мережі, веб-сайт, призначений на просування товару, послуги, бренду чи промо-акції, на відміну від перерахованих, зазвичай є додатковим сайтом, а не основним. Він впливає на цільову аудиторію, спонукаючи до здійснення покупки і є онлайн підтримкою рекламних акцій. Незамінний Інтернет-маркетинговий інструмент для потужних дистрибутивних мереж.

 
калькулятор сайту
на головну