main/main.tpl
Веб-студія Удача Ай-Ті :: Створення інформаційного сайту

Що нового?


16.07.2011

Лучшие детские площадки от DOLPHIN
Ваши детские площадки станут лучше с песочницами, горками и игровыми комплексами DOLPHIN.

16.05.2011

Розроблено сайт танцювального ансамблю "Перлина"
Розпочав свою роботу сайт танцювального ансамблю "Перлина"

всі новини

Наші телефони


044 221-76-61
050 596-42-33
050 444-96-28

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ
САЙТУ


10 причин створення сайту - навіщо це потрібно?

Все більше і більше користувачів Інтернет розглядає створення свого сайту, як основу ведення бізнесу. У наш час веб-сайти стають одним з основних видів комунікацій у сфері бізнесу і торгівлі і засобів передачі інформації. Можна виділити кілька основних цілей створення сайту. Найчастіше в-перше це формування іміджу компанії. Друге створення сайту - це сама доступна реклама товару чи послуги. У підсумку створений сайт повинен вийти сучасним і стильним. >>>>

Документы, потрібні для розробки сайту

Бріф на створення сайту. заповнити
Анкета з дизайну зкачати
Типовий договір зкачати
Приклад ТЗ створення сайтускачать
Інструкція з системи управління
сайтом
скачать
Бріф для заповнення замовником зкачати

Створення інформаційного сайту

Інформаційний веб сайт може стати джерелом інформації як в комерційній, так і некомерційній сфері діяльності, і бути ефективним бізнес інструментом, що не потребує великих інвестицій, а також засобом залучення постійної цільової аудиторії.

Інформаційний сайт представляє собою щось середнє між сайтом-візиткою і корпоративним сайтом. Але в порівнянні з першим має більш широкі можливості, такі як системи покупок, більш складний і ексклюзивний дизайн, а також більша кількіс
ть сторінок. Саме такого типу інтернет-ресурси найчастіше створюють представники малого і середнього бізнесу. Головним завданням будь-якого інформаційного сайту є надання повної і, що важливо, регулярно оновлюваної інформації про діяльність компанії, її продукції - інформації, у якій зацікавлені потенційні споживачі. Це може бути історія організації, дані про її досягнення, основні проекти, докладний опис і характеристики продукції, що випускається, каталог товарів, прайс-листи. Розміщуючи ту чи іншу інформацію на інформаційному сайті, необхідно пам'ятати, що вона повинна не тільки залучати нових відвідувачів, але й утримувати увагу поточних, а тому бути актуальною і з досить високою періодичністю оновлюватися. З метою полегшити пошук інформації користувачеві, а також для більш вигідного її представлення вона, як правило, розбивається на тематичні розділи. Обсяг інформаційного сайту зазвичай складає не менше 10 сторінок.Крім якісного текстового наповнення, інформаційний сайт повинен володіти приємним для сприйняття, яскравим і привабливим дизайном. Він, як правило, відповідає корпоративному стилю компанії, містить його елементи: фірмові колірну гамму і шрифти. Дуже часто при створенні інформаційного інтернет-ресурсу в якості відправною точкою використовують логотип. Якщо ж до моменту розробки інформаційного сайту фірма ще не має власного корпоративного стилю, то в даному випадку у неї є хороша можливість його створити.

Структура Інформаційний сайту складна і логічно описує і повторює всі бізнес-процеси компанії. При цьому структура інфо-сайту може сильно відрізнятися на сайтах різних компаній. У загальному вигляді корпоративний сайт включає в себе приблизно наступну інформацію:

  • про компанію (новини, історія, вакансії і т.д.);
  • акції, гарячі пропозиції, новинки
  • каталог продукції, послуг,
  • дилери, карта регіонів
  • зворотний зв'язок (анкети, резюме, звіти, замовлення і т.д.)
  • голосування та опитування, поштове розсилання
  • зв'язок сайту з зовнішніми джерелами даних (імпорт даних)
  • ділову та корисну інформацію (статті, поради, запитання та відповіді тощо);
  • розділ для клієнтів і партнерів (персональний розділ і т.д.);
  • контактні дані.       


« назад на Створення сайту
 
калькулятор сайту
на головну